Lente | Pasen
- Flesje Hanger | Mini | Set 2 | IB Laursen
Set van 2 mini flesjes om neer te zetten of op te hangen aan zwart metalen draadje. Leuk voor een bloemetje, er kan ook een small dinerkaarsje Ø:1,3 cm in zoals op de foto, onderkant van het kaarsje een klein beetje smaller…
€ 1,25 - Flesje Hanger | 30 ml | IB Laursen
Flesje van 30 ml aan zwart metalen draadhanger. Net een slagje groter dan de het mini vaasje.
∙ Afmeting: H:6,5 x Ø:3,2 cm
∙ Materiaal: Glas, ijzerdraad
∙ Merk: Ib Laursen€ 1,25 - Vaasje Hanger | Mini | IB Laursen
Schattig klein vaasje aan ijzerdraadje om op te hangen of neer te zetten op een dienbad met andere windlichtjes en vaasjes.
∙ Afmeting: H:4,3 x Ø:3,9 cm
∙ Materiaal: Glas, ijzerdraad
∙ Kleur: Blanc
∙ Merk: Ib Laursen€ 0,80 Uitverkocht
Paas Ei Large | Bloem Zwart | Mangohout | IB LaursenMangohouten ei handgeschilderd met zwart Bloempatroon.
∙ Afmeting: H:7,7 x Ø:5,5 cm
∙ Materiaal: Mango Hout
∙ Merk: Ib Laursen€ 4,95Uitverkocht
Paas Ei Large | Bloem Hart | Mangohout | IB LaursenMangohouten ei handgeschilderd met zwart Bloempatroon met hartjes.
∙ Afmeting: H:7,7 x Ø:5,5 cm
∙ Materiaal: Mango Hout
∙ Merk: Ib Laursen€ 4,95Uitverkocht
Paas Ei Medium | Bloem Zwart | Mangohout | IB LaursenMangohouten ei handgeschilderd met zwart Bloempatroon.
∙ Afmeting: H:6,5 x Ø:4,8 cm
∙ Materiaal: Mango Hout
∙ Merk: Ib Laursen€ 3,95Uitverkocht
Schaap Hanger | Metaaldraad | IB LaursenZwart metaaldraad Schaapje voor in een paastak, of leuke decoratie bij het paasontbijt of brunch. Ook leuk om aan een hals van een kandelaar/fles te hangen.
∙ Afmeting: H:5 x B:10 x D:0,1 cm
∙ Materiaal: Metaal
∙ Merk: Ib Laursen€ 1,95Uitverkocht
Paasei Gehaakt | Sand | IB LaursenGehaakt paasei aan touwtje, leuk voor in een paastak, als decoratie op een schaal o.i.d.
Haken en breien zijn de twee meest populaire ambachten in Nepal. De items worden volledig met de hand gemaakt door Nepalese vrouwen waardoor…€ 4,50Uitverkocht
Paasei Gehaakt | Olive | IB LaursenGehaakt paasei aan touwtje, leuk voor in een paastak, als decoratie op een schaal o.i.d.
Haken en breien zijn de twee meest populaire ambachten in Nepal. De items worden volledig met de hand gemaakt door Nepalese vrouwen waardoor…Uitverkocht
Paasei Gehaakt | Moss | IB LaursenGehaakte paasei aan touwtje, leuk voor in een paastak, als decoratie op een schaal o.i.d.
Haken en breien zijn de twee meest populaire ambachten in Nepal. De items worden volledig met de hand gemaakt door Nepalese vrouwen…€ 4,50Uitverkocht
Paasei Gehaakt | Mustard | IB LaursenGehaakte paasei aan touwtje, leuk voor in een paastak, als decoratie op een schaal o.i.d.
Haken en breien zijn de twee meest populaire ambachten in Nepal. De items worden volledig met de hand gemaakt door Nepalese vrouwen…€ 4,50Uitverkocht
Paasei Gehaakt | Brick | IB LaursenGehaakte paasei aan touwtje, leuk voor in een paastak, als decoratie op een schaal o.i.d.
Haken en breien zijn de twee meest populaire ambachten in Nepal. De items worden volledig met de hand gemaakt door Nepalese vrouwen…€ 4,50Uitverkocht
Paasei Gehaakt | Faded Rose | IB LaursenGehaakte paasei aan touwtje, leuk voor in een paastak, als decoratie op een schaal o.i.d.
Haken en breien zijn de twee meest populaire ambachten in Nepal. De items worden volledig met de hand gemaakt door Nepalese vrouwen…€ 4,50- Vogel Gehaakt | Sand | IB Laursen
Gehaakt vogeltje, leuk voor in een paastak, als decoratie op een schaal o.i.d.
Haken en breien zijn de twee meest populaire ambachten in Nepal. De items worden volledig met de hand gemaakt door Nepalese vrouwen waardoor ze hun…€ 5,95 - Vogeltje Gehaakt | Olive | IB Laursen
Gehaakt vogeltje, leuk voor in een paastak, als decoratie op een schaal o.i.d.
Haken en breien zijn de twee meest populaire ambachten in Nepal. De items worden volledig met de hand gemaakt door Nepalese vrouwen waardoor ze hun…€ 5,95 Uitverkocht
Vogeltje Gehaakt | Moss | IB LaursenGehaakt vogeltje, leuk voor in een paastak, als decoratie op een schaal o.i.d.
Haken en breien zijn de twee meest populaire ambachten in Nepal. De items worden volledig met de hand gemaakt door Nepalese vrouwen waardoor ze hun…€ 5,95Uitverkocht
Vogeltje Gehaakt | Mustard | IB LaursenGehaakt vogeltje, leuk voor in een paastak, als decoratie op een schaal o.i.d.
Haken en breien zijn de twee meest populaire ambachten in Nepal. De items worden volledig met de hand gemaakt door Nepalese vrouwen waardoor ze hun…€ 5,95- Vogeltje Gehaakt | Brick | IB Laursen
Gehaakt vogeltje, leuk voor in een paastak, als decoratie op een schaal o.i.d.
Haken en breien zijn de twee meest populaire ambachten in Nepal. De items worden volledig met de hand gemaakt door Nepalese vrouwen waardoor ze hun…€ 5,95 - Vogeltje Gehaakt | Faded Rose | IB Laursen
Gehaakt vogeltje, leuk voor in een paastak, als decoratie op een schaal o.i.d.
Haken en breien zijn de twee meest populaire ambachten in Nepal. De items worden volledig met de hand gemaakt door Nepalese vrouwen waardoor ze hun…€ 5,95 - Konijn Hout | Grijs | IB Laursen
Decoratief houten konijn/haasje in greywash.
∙ Afmeting: H:8 x B:3,5 x D:2,2 cm
∙ Materiaal: Mangohout
∙ Kleur: Grey wash
∙ Merk: IB Laursen€ 2,35 -42%
Papieren Eieren Set 3 TafelgutAlvast te reserveren via info@puurmooiwonen.nl we verwachten deze elk moment binnen, is wat vertraging bij Tafelgut.
Prachtige set van 3 papieren decoratie of gift/cadeau eieren waar je een verrassing in kunt verpakken. Zwart met…€ 12,95 € 7,50- Zakje met 24 Mini Eitjes Hout
Zakje met assortie van 24 houten mini eitjes in 3 kleuren. Leuk om mee te decoreren op een cadeautje, of als versiering op dienblaadje o.i.d.
∙ Afmeting: H:2,5 cm.
∙ Materiaal: Hout.
∙ Merk: Ib Laursen.€ 3,30 Uitverkocht
Decoratiekoord met Papieren Bloemen en Kralen WitKoord met papieren bloemen en kralen wit. Leuk om mee de decoreren in takken of bloemstuk. Ook in stukje te knippen en dan leuk cadeautjes mee te versieren e.d.
∙ Afmeting: 150 cm
∙ Materiaal: Koord, papier, houten,…€ 2,50- Decoratiekoord met Papieren Bloemen en Kralen Grijs
Koord met papieren bloemen en kralen grijs. Leuk om mee de decoreren in takken of bloemstuk. Ook in stukje te knippen en dan leuk cadeautjes mee te versieren e.d.
∙ Afmeting: 150 cm
∙ Materiaal: Koord, papier, houten,…€ 2,50 - Kado & Deco "Fields of Joy" 2 Vellen
Set van 20 voorgesneden ornamenten 10 vlinders en 10 bloemen, met voor en achterzijde. Om een cadeautje leuk mee te versieren of te gebruiken als decoratie, in takken, krans aan flesje o.i.d.
∙ Afmeting: 2 vellen van H:28 x…€ 7,95 - Bloemetjes Hout Set 2 Roze
Leuke decoratieve pastel roze bloemetjes in 2 maten, als decoratie, scrappen, voor aan een cadeautje! Set van 2 groot en klein.
∙ Afmeting: Grote 5 cm en kleine 4 cm.
∙ Materiaal: Hout.
∙ Merk: IB Laursen.€ 0,50 - Bloemetjes Hout Set 2 Blauw
Leuke decoratieve pastel blauwe bloemetjes in 2 maten, als decoratie, scrappen, voor aan een cadeautje! Set van 2 groot en klein.
∙ Afmeting: Grote 5 cm, kleine 4 cm.
∙ Materiaal: Hout.
∙ Merk: IB Laursen.€ 0,50 - Bloemetjes Hout Set 2 Wit
Leuke decoratieve bloemetjes in 2 maten, als decoratie, scrappen, voor aan een cadeautje! Set van 2 groot en klein.
∙ Afmeting: Grote 5 cm en kleine 4 cm.
∙ Materiaal: Hout.
∙ Merk: IB Laursen.€ 0,50 - Pinguin | Beton | Small | IB Laursen
Betonnen Pinguin met Houten snaveltje en zwarte buik, voor decoratie. Leuk samen met de Large Pinguin.
∙ Afmeting: H:6 x L:3,5 x D:3 cm
∙ Materiaal: Beton, hout
∙ Merk: IB Laursen€ 3,30 Uitverkocht
Gevriesdroogde Pioenroos Shirley RoomwitGevriesdroogde Pioenroos Shirley Temple, alleen is deze roomwit, met een klein beetje licht roze in de buitenste blaadjes. De fotos geven de werkelijke kleur aan.
Prachtige pioenroos om mee te decoreren, leg ze op een schaal…€ 5,95- Citrus Pers | Wit/Zwart | Bastion Collections
Citrus squeezer White
Keramiek citruspers in de vorm van een hart, met handvat om handig mee uit te schenken, en tevens voorzien van een vast zeefje. Met tekst 'Love it Fresh ', en zwart hartje.
∙ Afmeting: B:13 x D:12 x H:4…€ 26,50 Uitverkocht niet meer Leverbaar
Tray Bunny Black Edge | 30,5 cm | Wit/Zwart | Bastion CollectionsTray Bunny Black Edge
Geweldig leuke serveerschaal in de vorm van een haas/konijn, voor de paasdagen of andere gelegenheid, met een reliëf zwart hartje, voorzien van een opstaand zwart randje. Zodat de hapjes, snacks, koekjes,…€ 32,50- Tray Bunny Happy Flower | 30,5 cm | Wit Zwart | Bastion Collections
Tray Bunny Happy Flower Black Edge
Geweldig leuke serveerschaal in de vorm van een haas/konijn, voor de paasdagen of andere gelegenheid, met flowerprint en een reliëf zwart hartje, voorzien van een opstaand zwart randje. Zodat…€ 35,95 - Bowl with Black Bunny | Ø:15 cm | Bastion Collections
Hoe leuk is deze kom met een zwart kermamiek konijntje erin. Succes verzekerd als je deze op tafel zet met wat chocolade eitjes erin. Kunnen natuurlijk ook nootjes, blokjes kaas, worst o.i.d. in geserveerd worden.
∙ Afmeting:…€ 26,50 - Cover Bunny Ears | Wit/Zwart | Bastion Collections
Cover Bunny Ears White
Cover met oortjes en reliëf zwart hartje. voor over een eierdop, of gewoon om hem zo leuk neer te zetten als decoratie.
∙ Afmeting: H:14 x Ø:7 cm
∙ Materiaal: Keramiek
∙ Kleur: Off White, Black
∙…€ 13,75 - Servetring Bunny Ears | Wit/Zwart | Bastion Collections
Napkin Ring Bunny Ears
Servetring met konijn oortjes en zwart reliëf hartje, tevens te gebruiken als eierdop.
∙ Afmeting: Ø:4 x H:8 cm
∙ Materiaal: Keramiek
∙ Kleur: Off White, Zwart
∙ Merk: Bastion Collections€ 8,75 -29%
Konijn Hanger | 7 cm | WitKonijntje Wit
Hoe leuk is deze konijn hanger aan een wit koordje. Te leuk in paastakken in 1 kleur of gecombineerd met de andere 3 kleuren konijntjes. Met hetzelfde materiaal eitjes of de papieren eieren. Je kunt ze ook als…€ 4,95 € 3,50-29%
Konijn Hanger | 7 cm | GrijsKonijntje Grijs
Hoe leuk is deze konijn hanger aan een wit koordje. Te leuk in paastakken in 1 kleur of gecombineerd met de andere 3 kleuren konijntjes. Met hetzelfde materiaal eitjes of de papieren eieren. Je kunt ze ook als…€ 4,95 € 3,50-29%
Konijn Hanger | 7 cm | ZandKonijntje Sand
Hoe leuk is deze konijn hanger aan een wit koordje. Te leuk in paastakken in 1 kleur of gecombineerd met de andere 3 kleuren konijntjes. Met hetzelfde materiaal eitjes of de papieren eieren. Je kunt ze ook als…€ 4,95 € 3,50-29%
Konijn Hanger | 7 cm | ZwartKonijntje Black
Hoe leuk is deze konijn hanger aan een wit koordje. Te leuk in paastakken in 1 kleur of gecombineerd met de andere 3 kleuren konijntjes. Met hetzelfde materiaal eitjes of de papieren eieren. Je kunt ze ook als…€ 4,95 € 3,50-29%
Ei Hanger | 7 cm | WitEi Hanger Wit
Hoe leuk is deze ei hanger aan een wit koordje. Te leuk in paastakken in 1 kleur of gecombineerd met de andere 3 kleuren eitjes. Met hetzelfde materiaal konijntjes of de papieren eieren. Je kunt ze ook als…€ 4,95 € 3,50-29%
Ei Hanger | 7 cm | GrijsEi Hanger Grijs
Hoe leuk is deze ei hanger aan een wit koordje. Te leuk in paastakken in 1 kleur of gecombineerd met de andere 3 kleuren eitjes. Met hetzelfde materiaal konijntjes of de papieren eieren. Je kunt ze ook als…€ 4,95 € 3,50-29%
Ei Hanger | 7 cm | ZandEi Hanger Zand
Hoe leuk is deze ei hanger aan een wit koordje. Te leuk in paastakken in 1 kleur of gecombineerd met de andere 3 kleuren eitjes. Met hetzelfde materiaal konijntjes of de papieren eieren. Je kunt ze ook als…€ 4,95 € 3,50-29%
Ei Hanger | 7 cm | ZwartEi Hanger Zwart
Hoe leuk is deze ei hanger aan een wit koordje. Te leuk in paastakken in 1 kleur of gecombineerd met de andere 3 kleuren eitjes. Met hetzelfde materiaal konijntjes of de papieren eieren. Je kunt ze ook als…€ 4,95 € 3,50-34%
Konijn Servethouder Vilt | GrijsBunny Napkin Holder
Servetholder van wolvilt in de vorm van een konijntje, hoe leuk is dit! Niet alleen leuk voor een servet, maar met een decoreer hem met takje, en/of met klei ornament konijntje, of bevestig een persoonlijk…€ 2,95 € 1,95-29%
Paasei Papier | SandPaper Egg Sand
Papieren paasei met ophangkoordje. Decoreer de eieren aan een tak, op een gedekte tafel, in een windlicht als lente-eye-catcher. Mix en match de papieren eieren met de klei ornameten konijntjes en/of eieren.
En ze…€ 3,50 € 2,50-29%
Paasei Papier | GrijsPaper Egg Gray
Papieren paasei met ophangkoordje. Decoreer de eieren aan een tak, op een gedekte tafel, in een windlicht als lente-eye-catcher. Mix en match de papieren eieren met de klei ornameten konijntjes en/of eieren.
En ze…€ 3,50 € 2,50-29%
Paasei Papier | ZwartPaper Egg Black
Papieren paasei met ophangkoordje. Decoreer de eieren aan een tak, op een gedekte tafel, in een windlicht als lente-eye-catcher. Mix en match de papieren eieren met de klei ornameten konijntjes en/of eieren.
En…€ 3,50 € 2,50